לימודי עיצוב פנים

אתר לימודי עיצוב פנים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על תואר ראשון ותואר שני בעיצוב פנים, קריירה בעיצוב ולימודי עיצוב פנים בחו"ל. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

איפה לומדים עיצוב פנים?

לימודי עיצוב פנים בשנקר

המחלקה לעיצוב פנים - מבנה וסביבה הינה אחת משש המחלקות בפקולטה לעיצוב בשנקר. המחלקה נהנית מקשריה עם המחלקות הנוספות בפקולטות להנדסה ועיצוב, ופועלת ליצירת ידע תיאורטי, לשיפור איכות תהליך העיצוב, ולפיתוח מאגר מידע עצמאי בתחום התמחותו המקצועית.

לימודי עיצוב פנים בשנקר
המכללה למינהל

הסטודנטים וסגל המרצים חותרים ליצירת תפישות עיצוב עדכניות העונות על צרכי החברה בת זמננו. אנו מעודדים עצמאות מחשבתית וחדשנות תוך הכוונה לפיתוח היצירתיות שלך בדרכי חשיבה מקוריות.כך, כשתסיים/י את הלימודים, כבוגר/ת החוג, תצא/י מצויד/ת בהכשרה מלאה למגוון רחב של תפקידים בתחום עיצוב הפנים בארץ ובעולם.

המכללה למינהל
המכון הטכנולוגי חולון

המחלקה  הינה חלק ממערך הכשרה הרחב יותר של הפקולטה לעיצוב מהווה יתרון משמעותי, המאפשר למחלקה לעיצוב פנים להכשיר מעצבים בעלי ראייה רחבה ויכולת מקצועית גבוהה. עם סגל ההוראה של המסלול נמנים אדריכלים, אמנים, מעצבים וחוקרים, בעלי הישגים בתחומם בארץ ובחו"ל.

המכון הטכנולוגי חולון

לימודי עיצוב פנים


עיצוב פנים הינו אחד המקצועות המבוקשים בקרב סטודנטים וצעירים רבים, הבוחרים ללמוד אותו מתוך מגוון רחב של אפשרויות לימוד משום שהוא נחשב מקצוע נחשק ומכניס.

משברים כלכליים, התמודדות עם מיתון וחסכנות לא הצליחו להרוס את הרצון של ישראלים רבים ושל אנשים ככלל לעצב חללים בצורה מיוחדת וכדי לעשות זאת יש צורך במעצב פנים.

מוסדות הלימוד פורשים מסלולי לימודים רבים בתחום עיצוב הפנים והם מציעים מגוון רחב התמחויות, תעודות, לימודים לתואר ראשון ושני וקורסים, לכן כיום עומדות בפני הסטודנט העתידי אפשרויות רבות ללימודים בתחום.

לימודי עיצוב פנים
החלטתם ללמוד עיצוב פנים ? להלן הנתונים ההתחלתיים בהם אתם צריכים להחזיק כדי להתקבל למרבית מוסדות הלימוד :
 

  • ממוצע בגרות מעל 80 (3 יחידות בגרות באנגלית או 4 יחידות בממוצע מעל 60)
  • פסיכומטרי מעל 550 (לא חובה בכל המכללות)
  • מעבר במבחני כניסה ומיון
  • הכנת משימת עיצוב להערכת היצירתיות (לא בכל המכללות)
  • יצירתיות וראייה רחבה
  • מימון לשכ"ל בגובה – 30,000 ₪ עד 40,000 ₪ עבור שלוש עד ארבע שנות לימוד במכללות (בחלקן ניתן ללמוד את התואר במחיר שכ"ל אוניברסיטאי).
רוצים ללמוד לתואר בעיצוב פנים ?
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים:
לימודי עיצוב פנים בשנקר   המכללה למינהל   המכון הטכנולוגי חולון