לימודי עיצוב פנים

אתר לימודי עיצוב פנים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על תואר ראשון ותואר שני בעיצוב פנים, קריירה בעיצוב ולימודי עיצוב פנים בחו"ל. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

איפה לומדים עיצוב פנים?

לימודי עיצוב פנים בשנקר

המחלקה לעיצוב פנים - מבנה וסביבה הינה אחת משש המחלקות בפקולטה לעיצוב בשנקר. המחלקה נהנית מקשריה עם המחלקות הנוספות בפקולטות להנדסה ועיצוב, ופועלת ליצירת ידע תיאורטי, לשיפור איכות תהליך העיצוב, ולפיתוח מאגר מידע עצמאי בתחום התמחותו המקצועית.

לימודי עיצוב פנים בשנקר
המכללה למינהל

הסטודנטים וסגל המרצים חותרים ליצירת תפישות עיצוב עדכניות העונות על צרכי החברה בת זמננו. אנו מעודדים עצמאות מחשבתית וחדשנות תוך הכוונה לפיתוח היצירתיות שלך בדרכי חשיבה מקוריות.כך, כשתסיים/י את הלימודים, כבוגר/ת החוג, תצא/י מצויד/ת בהכשרה מלאה למגוון רחב של תפקידים בתחום עיצוב הפנים בארץ ובעולם.

המכללה למינהל
המכון הטכנולוגי חולון

המחלקה  הינה חלק ממערך הכשרה הרחב יותר של הפקולטה לעיצוב מהווה יתרון משמעותי, המאפשר למחלקה לעיצוב פנים להכשיר מעצבים בעלי ראייה רחבה ויכולת מקצועית גבוהה. עם סגל ההוראה של המסלול נמנים אדריכלים, אמנים, מעצבים וחוקרים, בעלי הישגים בתחומם בארץ ובחו"ל.

המכון הטכנולוגי חולון

לימודים לתואר שני


אם גמלתם בלבכם שתהיו מעצבי פנים ולמדתם לתואר הראשון, הרי שאחד הדברים הטבעיים שתוכלו לעשות כדי לקדם את עצמכם בעתיד הוא ללמוד גם לתואר השני. מטרת התואר השני היא להקנות התמחות יותר ממוקדת בתחומים מסוימים שלא נלמדו בתואר הראשון כגון: בבינוי ערים, תכנון אזורים,אדריכלות נוף עיצוב תעשייתי וכדומה.
 
לימודי התואר השני יעניקו לכם כלים נוספים לעבודתכם כמעצבים\אדריכלים, כאן תוכלו לשפר את רמת המקצועיות שלכם, ללמוד מגמות חדשות ולהרחיב את סל הכלים שלכם. בסופו של דבר תצאו עם הסמכה גבוהה יותר שתעזור בין השאר לקבל פרוייקטים גדולים יותר.
 
תוכנית הלימודים נועדה להעשיר את ידע המעצב ולהעניק לו יכולות חשיבה רחבות בתחום וזאת תוך התמקדות בתחום אחד בצורה מקיפה. תחום יהיה משלים לתואר הראשון ויפתח בפניכם אפשרויות תעסוקה רבות.עיצוב פנים לתואר שני
 
לימודי המשך לעיצוב פנים.

  • לימודי עיצוב תעשייתי לתואר השני (במסגרת תואר שני באדריכלות/ארכיטקטורה)  חושפים את הסטודנט לחומר עיוני ומעשי כאחד תוך התמקדות בארכיטקטורה ובהכשרה למיומנות, חשיפה לתרבות, שיפור ידע ויצירתיות.
לימודים אלו כוללים בדרך כלל הגשת עבודות אשר עוסקות בסוגיות שונות מעולם הבנייה וזאת תוך התייחסות לפרקטיקה, אסתטיקה ונוחות. כמו כל מסלולי הלימוד לתואר השני, גם כאן מדובר בלימודים פחות עמוסים מאלו של התואר הראשון אך רמתה גבוהה יותר ולכן היא דורשת את אותה ההשקעה. משך הלימודים הם כשנתיים, ניתן ללמוד לתואר שני במספר מוסדות בארץ כגון: בצלאל, הטכניון, אוניברסיטת תל אביב ועוד. שכר הלימוד במרבית המקומות הוא אוניברסיטאי.
 
במסגרת הלימודים נערכים בדרך כלל סיורים מודרכים רבים, ביקורים במוזיאונים וכמובן שיש צורך בהגשת פרויקטים ועבודת גמר מסכמת רחבת היקף.
 
  • תכנון ערים (עיצוב אורבני) המסלול עוסק בהבנת הרציונל מאחורי תכנון עיר, ממש כמו קורס אנטומיה לשטחה של העיר תוך הבנת צורכי התושבים והתחשבות בנושאי אקולוגיה, נדל"ן, נתיבי תחבורה, פסיכולוגיה סביבתית, שמירה וניצול יעיל של משאבים ועוד.
 
מסלול הלימודים מקנה לסטודנטים כלים לתכנון נכון ויעיל יותר של ערים תוך התחשבות בצרכים של הגוף המתכנן והתושבים.
הבוגרים יוכלו להשתלב במשרדי תכנון ובינוי, חברות יזמות ופיתוח ושלל גופים פרטיים או ציבוריים העוסקים בתחום.
 
את המסלול ניתן ללמוד בבצלאל או בטכניון כאשר משך הלימודים הינם שנתיים בסופם ועלותם היא כשכר לימוד אוניברסיטאי.
 
 
אז מה עושים אחרי שמסיימים את התואר  ?
 
אפשרויות התעסוקה שעומדות בפני מי שסיים את התואר הן רבות. ניתן להשתלב בשוק העבודה בהתאם למסלול הלימוד אותו בחרתם. התחום מורכב ממאות משרות מאתגרות בתחום מיתוג ועיצוב המוצר, שימור המבנים, אדריכלות, משרדי תכנון,עיצוב תעשייתי, יעוץ או מעצבים עצמאיים.
 
מן הסתם בוגרי התואר השני נהנים ממשכורות גבוהות יותר בשוק, מאפשרויות התפתחות במסגרת חברות וארגונים וכמובן שקהל הלקוחות הפרטי מביט עליהם גם כן אחרת, וזאת כשהוא מודע למאמץ הרב שהם השקיעו בלימודיהם, בניסיון העשיר שצברו במהלך אותם שנים בלימודים וכמובן הידע הרב אותו הם רכשו.
רוצים ללמוד לתואר שני בעיצוב פנים ?
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים:
לימודי עיצוב פנים בשנקר   המכללה למינהל   המכון הטכנולוגי חולון