לימודי עיצוב פנים

אתר לימודי עיצוב פנים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על תואר ראשון ותואר שני בעיצוב פנים, קריירה בעיצוב ולימודי עיצוב פנים בחו"ל. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

איפה לומדים עיצוב פנים?

לימודי עיצוב פנים בשנקר

המחלקה לעיצוב פנים - מבנה וסביבה הינה אחת משש המחלקות בפקולטה לעיצוב בשנקר. המחלקה נהנית מקשריה עם המחלקות הנוספות בפקולטות להנדסה ועיצוב, ופועלת ליצירת ידע תיאורטי, לשיפור איכות תהליך העיצוב, ולפיתוח מאגר מידע עצמאי בתחום התמחותו המקצועית.

לימודי עיצוב פנים בשנקר
המכללה למינהל

הסטודנטים וסגל המרצים חותרים ליצירת תפישות עיצוב עדכניות העונות על צרכי החברה בת זמננו. אנו מעודדים עצמאות מחשבתית וחדשנות תוך הכוונה לפיתוח היצירתיות שלך בדרכי חשיבה מקוריות.כך, כשתסיים/י את הלימודים, כבוגר/ת החוג, תצא/י מצויד/ת בהכשרה מלאה למגוון רחב של תפקידים בתחום עיצוב הפנים בארץ ובעולם.

המכללה למינהל
המכון הטכנולוגי חולון

המחלקה  הינה חלק ממערך הכשרה הרחב יותר של הפקולטה לעיצוב מהווה יתרון משמעותי, המאפשר למחלקה לעיצוב פנים להכשיר מעצבים בעלי ראייה רחבה ויכולת מקצועית גבוהה. עם סגל ההוראה של המסלול נמנים אדריכלים, אמנים, מעצבים וחוקרים, בעלי הישגים בתחומם בארץ ובחו"ל.

המכון הטכנולוגי חולון

לימודי הום סטיילינג


עם התפתחות התחום של עיצוב פנים, הן כתוצאה מעלייה גוברת של דרישות השוק (בזכות העלייה ברמת החיים והשינוי בסגנון החיים), וכניסה של התחום אל עולם התקשורת דרך תוכניות טלוויזיה ומגזינים שונים, התחלו לצאת מתוכו ענפים שונים, אחד מהם הוא הום סטיילינג.

לימודי הום סטיילינג עוזרים לנו להסתנכרן בין האלמנטים השונים של עיצוב החלל הפנימי, עבודה עם רהיטים ואביזרים שונים, שדרוג הבית באמצעות אלמנטים קיימים ועוד.

לימודי הום סטיילינג, נמשכים בד"כ בין 10 ל-15 שיעורים, שכוללים הרצאות, שיעורי בית, דוגמאות, עבודה עם חומרים, לימוד של מושגי יסוד ועוד. בדרך כלל בסוף הלימודים מתבקשים הסטודנטים להציג פרויקט סיום.

לימודי הום סטיילינג נלמדים בין היתר, בסטודיו B6, שנקר, קונספט ובמכללות נוספות לעיצוב.
רוצים ללמוד הום סטיילינג ?
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים:
לימודי עיצוב פנים בשנקר   המכללה למינהל   המכון הטכנולוגי חולון